T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Bakanlığımız Tarım Reformu Genel Müdürlüğü '' Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi'' değerlendirme toplantısı İlimizde düzenlendi

Yayın Tarihi : 21.10.2019

Bakanlığımız Tarım Reformu Genel Müdürlüğünce İlimizde ‘‘ Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi’’ değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Tarım Reformu Genel Müdürü Sayın Hasan ÖZLÜ, Kırsal Kalkınma ve Kredilenme Daire           Başkanı Sayın Ali ELÇİN ve 81 İl Müdürleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasında İl Müdürümüz Sayın İbrahim ACAR;

Sizleri Zaferin, Mermerin, Termalin, Lezzetin başkenti Afyonkarahisar’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek İlimiz tarımı hakkına genel bilgilendirmede bulundu.

Tarım Reformu Genel Müdürümüz Sayın Hasan ÖZLÜ ise yapmış olduğu konuşmasında; Bu topraklarda kıyamete kadar var olmak istiyorsak çalışmak, güçlü olmak zorundayız. Kırsal Kalkınmanın bu kapsamda önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak Kırsal Kalkınma Destekleri 13. Etap Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi değerlendirme toplantısının hayırlı olması temennisinde bulundu.